Depiliacijos kursai su ItalWax

Seminaro metu susipažinsite ir išmoksite naudotis unikaliais ItalWax produktais. Įgysite praktinių įgūdžių - kaip atlikti depiliaciją greitai, mažiau skausmingai, kaip taupiai dirbti vašku.

    Kursų trukmė yra 1 diena Pradžia nuo 10 iki 16 val. Mokymų laiką ir datą deriname individualiai.Visos priemonės naudojamos kursų metu yra įskaičiuotos į kursų kainą.Po seminaro gausite sertifikatą, leidžiantį oficialiai dirbti su ITALWAX produktais.

Mokymų programa:
    I dalis - Teorija, higienos normos, plauko sandara ir augimo fazės, depiliacijai naudojamos priemonės bei įrankiai.
    II dalis - depiliacija juostiniu vašku skirta didesnėms kūno zonoms: kojos, rankos. Jo įpatumai ir privalumai.
    III dalis - depiliacija karštu vašku skirta jautrioms kūno zonoms: veidas, pažastys, bikini. Vaško išskirtinumai, kaip efektingai atlikti depiliaciją.
    IV dalis – spa depiliacija.
    V dalis - Dezinfekuoti ir paruošti kūno sritis depiliacijos vašku procedūrai ir po depiliacines procedūras.

Kursų kaina:

  • Individualių 300€

Mokėjimo būdai:
  • Bankinis pavedimas
  • Grynieji pinigai 

        Avansas mokamas banko pavedimu per 4 dienas registracijos įsigaliojimui. 50 eurų. Likusi dalis sumokama kursų dieną. Avansas negrąžinamas, jei kursuose nedalyvavote dėl savo kaltės. Registracijos atsisakymas galimas likus 5 dienoms iki kursų dienos. Atsisakius dalyvauti kursuose vėliau – pinigai negrąžinami. Mokymų  metu  jums suteikiama metodine medžiaga. Po mokymų galėsite įsigyti ItalWax depiliacinių priemonių su 20% nuolaida.